![](../Files/News/ukraina2.jpg)
W obliczu działań wojennych na Ukrainie w Imieniu Podkarpackiej Izby Inżynierów Budownictwa zwracam się do naszych członków pracujących bądź prowadzących firmy związane z budownictwem w zakresie wykonawstwa lub projektowania o wsparcie i składanie ofert pracy dla koleżanek i kolegów Inżynierów zza wschodniej granicy.
Wsparcie udzielone w tych trudnych chwilach przybywającym do naszego kraju osobom, pozostawiającym za sobą całe życie, wspomoże odnaleźć się im w nowej rzeczywistości i stanąć na nogi. Zachęcamy do dodawania pod tym postem komentarzy dotyczących ofert pracy w budownictwie z opisem proponowanego stanowiska, miejscem pracy i kontaktem. Oczywiście nie ograniczajmy się do Inżynierów i do podkarpackich firm, jak obserwujemy obecnie budowy potrzebują pracowników we wszystkich budowlanych specjalnościach. Prosimy więc o propozycje pracy w budownictwie. Postaramy się jako Izba zrzeszająca Inżynierów upowszechnić tę wiedzę po obu stronach granicy.
Grzegorz Dubik przewodniczący Rady Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa ....................................................................................
В умовах війни в Україні від імені Підкарпатської палати інженерів-будівельників звертаюся до наших членів, які працюють або керують компаніями, пов'язаними з будівництвом у сфері підряду чи проектування, підтримати та подати пропозиції щодо роботи для колег Інженерів зі східного кордону.
Підтримка, надана в ці важкі хвилини людям, які приїжджають до нашої країни, які залишають позаду все своє життя, допоможе їм знайти шлях у новій реальності та стати на ноги. Заохочуємо додавати під цим постом коментарі, що стосуються пропозицій роботи в будівельній галузі з описом пропонованої посади, місця роботи та контактних даних.
Звісно, не будемо обмежуватися лише інженерами та підкарпатськими підприємствами, як ми зараз спостерігаємо, на будівництві потрібні працівники всіх будівельних спеціальностей. Тому просимо про пропозицій роботи в будівництві. Постараємося як Палата, що єднає Інженерів поширювати цю інформацію по обидва боки кордону.
Гжегож Дубик Голова ПДК ОІІБ
|