Aktualności O Izbie Facebook Pobierz Kontakt
 
w archiwum
PDK OIIB
ZEBRANIA WYBORCZE na kadencję 2018-2022
SKŁAD ORGANÓW kadencja 2014 - 2018
Uchwały Rady w sprawach ogólnych
Uchwały Rady w sprawach indywidualnych
Terminarz
Ubezpieczenia
Członkostwo
Uprawnienia Budowlane
Sąd Dyscyplinarny
Szkolenia
Regulaminy
Plan szkoleń i warsztatów
Szkolenia on-line
Wycieczki integracyjne
Bal z okazji Dnia Budowlanych
Prenumerata czasopism
Targi i Konferencje
Apel Stowarzyszeń
Wydawnictwa Izby
Z życia Izby
Konkursy
Wizytówki
Rzeczoznawcy
PRACA
Na luzie


1 - 4 marca 2018 r. wyjazd na narty - BESKID ŚLĄSKI I ŻYWIECKI
( 30-01-2018 )
Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zaprasza na organizowany przez biuro turystyczne Logostour w terminie 1 - 4 marca 2018 r. wyjazd na narty - BESKID ŚLĄSKI I ŻYWIECKI.
 
Termin wyjazdu 01.03.-04.03.2018 
 
Wyjazd połączony jest z innymi atrakcjami. Szczegółowy program wycieczki zawarto poniżej.
 
Koszt imprezy dla uczestnika (bez dofinansowania):
 
•        640 zł szacowana cena bez karnetu (przy uzyskaniu frekwencji min. 40 uczestników),
•        740 zł szacowana cena bez karnetu (przy uzyskaniu frekwencji min. 30 uczestników).

Cena obejmuje:
 
•        transport komfortowym autokarem z klimatyzacją, wc i DVD;
•        zakwaterowanie: 3 noclegi w Ośrodku Relaks w Wiśle w pokojach 2-3-osobowych z łazienkami;
•        wyżywienie: 3 śniadania – w formie bufetu, 3 obiady - serwowane, 3 kolacje – serwowane;
•        bilety wstępu: Zamek w Pszczynie, Muzeum Browaru w Żywcu z degustacją piwa;
•        opieka pilota-przewodnika;
•        ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (NW);
•        składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
•        korzystanie z sauny w ośrodku,
•        możliwość korzystania z sali konferencyjnej w ośrodku.

Cena nie obejmuje: 
 
•         karnetów na wyciągi,
•         wizyty w aquaparku (cena ok. 36 zł-1,5 h), która będzie zorganizowana tylko dla zainteresowanych w zamian za poranne narty w drugim dniu wyjazdu (zgodnie z poniżej zamieszczonym szczegółowym programem),
•         opieki instruktorów narciarstwa,
•         kosztów wypożyczania sprzętu narciarskiego.
         
Każdy czynny członek Izby może złożyć wniosek do Komisji Doskonalenia Zawodowego i uzyskać dofinansowanie pokrywające do 50% kosztów wyjazdu integracyjnego. Osobom towarzyszącym dofinansowanie nie przysługuje.
 
Uwaga: Liczba uczestników - jest wstępnie ograniczona do ok. 50 osób. Istnieje możliwość jej zwiększenia (w przypadku niespodziewanie dużej ilości zainteresowanych wyjazdem, rokującej możliwość zorganizowania wyjazdu dwoma autokarami bez zwiększania kosztów). Dlatego zwracamy się z prośbą o bezzwłoczne składanie wniosków zgodnie z informacją poniżej. O uczestnictwie w wycieczce zadecyduje kolejność składania wniosków. Aby wyrównać szanse wnioski przyjmowane będą w ściśle obwarowanym terminie określonym w wiadomości.
 
Dla zainteresowanych wyjazdem informujemy, że termin nadsyłania zgłoszeń: od 01.02 od godz. 00:00 do 08.02 do godz. 24:00 lub wcześniejszego wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Uwagi:
 
•        wnioski złożone przed i po wyznaczonym terminie nie będą brane pod uwagę,
•        o uczestnictwie w wycieczce zadecyduje kolejność składania zgłoszeń w ww. przedziałach czasowych,
•        mając na uwadze doświadczenia PDK OIIB - osoby zgłaszające chęć uczestnictwa w wycieczce i zakwalifikowane wstępnie na listę uczestników - zostaną zobowiązane do bezzwłocznego uiszczenia bezzwrotnej zaliczki w kwocie 250 zł (zaliczka zostanie zwrócona tylko w przypadku, gdy wycieczka zostanie odwołana, np. z powodu braku frekwencji),
•        osoby, które nie wpłacą zaliczki w przeciągu 5 dni od daty poinformowania ich o konieczności jej uiszczenia - zostaną automatycznie wykreślone z listy uczestników wycieczki.
 
Zgłoszenia chęci uczestnictwa w wycieczce prosimy przesyłać na druku wniosek o dofinansowanie wycieczki (organizowanej przez PDK OIIB)   w terminach wyżej opisanych do biura PDK OIIB.
 
- drogą elektroniczną na adres e-mailowy: dofinansowania@inzynier.rzeszow.pl
- osobiście do biura Izby, Rzeszów, ul. Słowackiego 20, pok. 601 tel. 17 850 77 08 wew. 32.
 
W celu rozliczenia dofinansowania - należy wraz ze złożonym wnioskiem przesłać wypełniony i odręcznie podpisany druk oświadczenia do PIT 8 c. 
 
Zgodnie z Regulaminem wspierania doskonalenia zawodowego czynnych członków Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa   - wysokość dofinansowania dla osób należących do PDK OIIB wynosi do 50% kosztów wycieczki, lecz nie więcej niż 500 zł i uzależniona jest od wykorzystanego już w danym roku dofinansowania do szkoleń wyjazdowych. Dane dotyczące wpłat zaliczek zostaną przekazane mailowo do osób zakwalifikowanych do udziału w wycieczce. O terminie zapłaty pozostałej części należności za wycieczkę zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane z min.tygodniowym wyprzedzeniem.
 
Szczegółowy program wyjazdu 
 
1 dzień Wyjazd o godz. 6:00 z Rzeszowa. Przejazd do Pszczyny – zwiedzanie Zamku – dawnej rezydencji magnackiej na Górnym Śląsku powstałej w XI lub XII w. Wraz z zabytkowym parkiem krajobrazowym   w stylu angielskim o powierzchni 156 h tworzy zespół pałacowo – parkowy pod nazwą Muzeum Zamkowe w Pszczynie. W przeciwieństwie do wielu innych zamków i pałaców na Śląsku, zniszczonych na skutek II wojny światowej i bezpośrednio po niej, zachowało się w nim oryginalne wyposażenie i meble, które sprawiają, że jest on obecnie jednym z najcenniejszych zabytków architektury rezydencjonalnej w Polsce. Przyjazd do Ośrodka na kolację i nocleg.
 
2 dzień  Śniadanie; wyjazd na narty, opcjonalnie dla zainteresowanych: przejazd do Parku Wodnego Tropicana w hotelu Gołębiewski (nowoczesny aquapark oferuje takie atrakcje jak: baseny – pływacki, basen rekreacyjny z falą i biczami wodnymi, basen z hydromasażem wodno–powietrznym, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnie  o łącznej długości 550 m, 8 wanien jacuzzi: borowinowe, ługowa, morskie na solance z Zabłocia, wapniowo-magnezowe, sauny suche, parową, tężnie, jaskinię solną, jaskinia lodowa, basen z zimna wodą po saunie)  oraz zwiedzanie Galerii Sportowych Trofeów Adama Małysza; obiad; wyjazd na narty na Palenicę lub Nową Osadę czy Cieńków; czas wolny (ewentualna prezentacja); kolacja; nocleg. 
Możliwa zamiana kolejności w zakresie zajęć poobiednich.
 
3 dzień Śniadanie; wyjazd na narty; powrót do hotelu na obiad; wyjazd na narty do Szczyrku na Skrzyczne; czas wolny (ewentualna prezentacja ); kolacja; nocleg  
 
Możliwa zamiana kolejności w zakresie zajęć poobiednich.
 
4 dzień Śniadanie, wyjazd na narty na Czantorię, obiad, wyjazd do Żywca - zwiedzanie Muzeum Browaru Żywiec będącego największą i najbardziej nowoczesną placówką tego typu w Polsce. Po przekroczeniu wrót muzeum, goście wchodzą w świat naznaczony ponad 160-letnią historią browaru oraz produkowanego w nim piwa. Przechodząc przez sale zwiedzający aktywnie poznają kolejne okresy rozwoju browaru i marki Żywiec aż po współczesność. Po zwiedzaniu goście mają czas na degustację piwa i zakup pamiątek. Powrót do Rzeszowa.
Informujemy, że trwają negocjacje z firmami zainteresowanymi przeprowadzeniem prezentacji podczas wyjazdu. Organizacja prezentacji może dodatkowo wpłynąć na obniżenie ceny wyjściowej za wyjazd, a jednocześnie przybliżyć podczas spotkania nowe produkty i rozwiązania technologiczne.  autor: Zespół       Strefa zamknięta
login:
haslo:
akceptuję regulamin
 
Polski Komitet Normalizacyjny
O normach
Prenumerata norm
Wolters Kluwer SA
ARCHISPACE
e-SEKOCENBUD
SEP COSiW
Instytut Techniki Budowlanej
Budownictwo wielkopłytowe
Wywiadownia gospodarcza
Jak korzystać z Wywiadowni gospodarczej
Baza cen e-BISTYP
Instrukcja do importu
Izba Projektowania Budowlanego
Jak korzystać z Środowiskowych Zasad Wycen Prac Projektowych
Baza realizacji członkostwa w PDK OIIB
Materiały ze szkoleń
Czytelnia
Zjazdy PDK OIIB
Budżety PDK OIIB
  Osób na stronie: 7
  Licznik odwiedzin:
  © 2007 Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwarealizacja: MRESINET  
// Pawel's request - google